Voľné pozície

Intelligence specialist – špecializácia poisťovníctvo

Do tímu hľadáme študenta nižšieho ročníka VŠ so záujmom o financie a poisťovníctvo. Bude mať na starosti našu on-line aplikáciu, zameranú na monitoring poistného trhu na Slovensku.

Miesto výkonu práce:

Bratislava Ružová Dolina

Termín nástupu:

4.3. prípadne podľa dohody

Platové ohodnotenie:

nástupný plat 3,5 eur na hodinu

Pracovná náplň:

  • komplexný monitoring poisťovní na Slovensku (mediálna aktivita, spravodajský výstupy, produkty, mobilné aplikácie a inovácie), výber a spracovanie relevantných informácií z internetu a ďalších podkladov,
  • správa a napĺňanie internetovej aplikácie (práca v redakčnom systéme),
  • príprava analýz a sumárov v slovenskom jazyku,
  • zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť údajov v aplikácii,
  • participácia aj na iných projektoch v oblasti poisťovníctva,
  • súvisiaca administratíva a reporting nadriadenému.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Ide o stabilnú, dlhodobú a pravidelnú brigádu.
  • Rozšíriš svoje znalosti a zlepšíš svoj prehľad o dianí na poistnom trhu.
  • Získaš skúsenosti z oblasti marketingu a výskumu trhu.
  • Zoznámiš sa s trendami v oblasti Competitive Intelligence a Customer Intelligence.
  • Ponúkame možnosť profesionálneho rastu a zapojenie do ďalších výskumných projektov spoločnosti.
  • Dohodneme si flexibilný pracovný čas, aby vyhovoval tebe i nám.
  • Podľa potreby máš možnosť pracovať aj z domu (Home Office)
  • V prípade záujmu dostaneš Multisport kartičku.
  • Pracovať budeš v mladom kolektíve s rovesníkmi i skúsenými managermi.
  • Pravidelne robíme firemné akcie i školenia.
  • Bezodný kávovar s chutnou kávičkou, lattečkom alebo cappuccinkom

Požiadavky na zamestnanca:

  • Si študentom 1. až 3. ročníka VŠ (ideálne ekonomické, marketingové zameranie).
  • Zaujímaš sa o finančný trh.
  • Máš analytické schopnosti, vieš vyvodiť závery zo zistených informácií, zosumarizovať to najdôležitejšie.
  • Ku svojej práci pristupuješ zodpovedne, dokážeš pracovať samostatne a dá sa na teba spoľahnúť, že svoju prácu urobíš, ako najlepšie vieš.
  • Ovládaš pravopis a gramatiku, nemusí po tebe nikto texty opravovať.
  • Vieš sa časovo prispôsobiť, keď je treba.
  • Výhodou sú skúsenosti s redakčnými systémami, cit pre grafiku, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti.

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala a spĺňaš všetky požadované kritéria, pošli, prosím svoj životopis na nikola.kracunova@marketvision.sk

Chcete sa stať Mystery Shopperom?

Neustále hľadáme nových Mystery Shopperov zo všetkých krajov Slovenskej republiky. Pridajte sa k nám.

viac informácií

Firemná kultúra

  • firemné školenia
  • firemné offsite aktivity
  • príjemné pracovné prostredie
  • mladý kolektív

Image Market Vision

V januári 2018 sme sa formou interného prieskumu spýtali kolegov ako vnímajú značku Market Vision:

nahoru